Keçiören Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulu

Keçiören Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulu

Keçiören Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulu Esertepe semtinde açılıyor. Keçiören anaokulu İnci Yaka Akademi eşsiz tasarımıyla göz dolduruyor. Anaokulumuzu hazırlarken çocuklarımızın anaokuluna uyum süreçleri düşünülerek hareket edilmiş olup konsept çalışmalarımız bundan sonra yapacaklarımız için özenle hazırlanmıştır.

Hedefimiz Kaliteli okul öncesi eğitim kurumlarının sayısının artırılmasıdır. Keçiören anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulu olarak eğitim yapılanmamızı, çağın gereksinimlerini düşünerek ve çocuklarımızın her yönden gelişimini destekleyebilmek adına geliştirmiş durumdayız.

Toplamda 12 sınıfımız, 100 m2 iç mekan oyun alanımız, spor odası, sinema salonu, arşiv odası, rehberlik odası, gibi ek alanlarımızla beraber toplamda 600 m2 bahçe alanına sahiptir. Fiziksel koşullarımız çocuklarımızın güvenliği için ekstra uygulamalarla zenginleştirilmiştir.

Keçiören Anaokulumuz İnci Yaka Akademi, Esertepe semti olmak üzere tüm keçiören semtine hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Toplam kapasitemiz 190’dır. Sınıflarımızda maksimum 12 öğrenci kapasitesi olacak şekilde hazırlanmıştır. Haliyle bir çocukla geçirilen zaman daha fazla olacaktır ve bu yapı ile eğitimin kalıcılığı sağlanacaktır.

Okulumuzda çocuklarımızın gelişimlerini yakından takip edilmesi için pedagog yer alacaktır. Yeni rehberlik programımız sayesinde çocuklarımızın gelişimleri ve eğitim hizmetleri çok daha profesyonel olacaktır. Çeşitli ölçüm ve değerlendirme metotları ile eğitim programımız tamamen çocuklarımızı merkeze alan bir yapı içerisinde olacak ve dinamik bir yaklaşım sergilenecektir.

Keçiören anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulumuzu gezdiğinizde ve sunumumuzu aldığınız takdirde nasıl bir eğitim yaklaşımıyla hareket ettiğimizi daha net bir  şekilde görebileceksiniz.

Leave Your Reply