Etlikte Anaokulu Arayışlarınıza Profesyonel Yaklaşım

Etlikte Anaokulu Arayışlarınıza Profesyonel Yaklaşım

Etlikte Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulu her anlamda profesyonel olarak hazırlanmıştır. Eşsiz tasarımıyla ve eğitim ortamlarıyla çocuklarımız için en iyisini düşündük ve yaptık. Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademi’de bir günümüzün nasıl geçtiğini anlayamayacağız. Çünkü o kadar geniş imkanlara sahibiz ki, çocuklarımız bir günün nasıl geçtiğinin farkında olmayacaklar. Okulumuzda çocuklarımızın oryantasyon sürecini kısa sürede atlatıp uyum problemlerini ortadan kaldırdık.

Tecrübelerimizin vermiş olduğu güvenle Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademiyi kurmuş bulunuyoruz. Okulumuzun sistemini hazırlarken dikkat ettiğimiz husus çocuklarımıza en iyi eğitimi verebilmek. Sadece eğitimcinin iyi olması değil eğitim ortamının da çok iyi olması çocuğun aldığı eğitimin pekiştirilmesinde önemli bir unsurdur. Bu haliyle bile çocuklarımız Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademi de çok şey bulacaklar.

100 m2 oyun alanımızda serbest zaman etkinlikleri yapacağız. Sabah sporlarımızı yapabilmek için ayrıca bir spor odamız bulunmaktadır. Çocuklarımızın ritm duygularının geliştirilmesi için ayrıca bir müzik odamız bulunmaktadır.

Yemekhanemiz tüm çocuklarımızın rahat bir ortamda kahvaltı öğle yemeği ve ara öğünlerini rahatça yiyebilecekleri ortamdır.

Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokulumuzda hareket gelişimi için önemli unsurlardan biri olan yüzme etkinlikleri için yüzme havuzu bulunmaktadır.

Toplamda 12 derslik, arşiv odası, rehberlik odası, kurucu odası, sekreterya, veli bekleme alanı, müdür odası özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Herşey çocuklarımızın daha sağlıklı eğitim alabilmeleri için özenle hazırlanmıştır.

Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademi de bir günün nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Sizleri de en kısa sürede Etlik Anaokulu İnci Yaka Akademi Anaokuluna bekliyoruz.

 

Leave Your Reply